WSDCC First Grade Players


From 1895 - 2014 

1 Jack E Bissett 28.09.1895 Glebe

2 Wycliffe Binney Fairfax 28.09.1895 Glebe

3 John Farrey 28.09.1895 Glebe

4 Percy Oliver S Jones 28.09.1895 Glebe

5 Charles Kemp 28.09.1895 Glebe

6 William McLeod 28.09.1895 Glebe

7 William C Robinson 28.09.1895 Glebe

8 Edward Rogers 28.09.1895 Glebe

9 James F Sheridan 28.09.1895 Glebe

10 E Thompson 28.09.1895 Glebe

11 George Williams 28.09.1895 Glebe

12 Frank Devenish-Mears 12.10.1895 Waverley

13 J Ashdown 30.11.1895 Paddington

14 Walter G.F. Brown 30.11.1895 Paddington

15 Walter Samuel Dight 30.11.1895 Paddington

16 W Marsden 30.11.1895 Paddington

17 George H Rogers 30.11.1895 Paddington

18 A Freeman 11.01.1896 Central Cumberland

19 Robert Barber 28.03.1896 Sydney University

20 R.C Brewster 10.10.1896 Paddington

21 John Gelding 10.10.1896 Paddington

22 W.A. Mc Credie 10.10.1896 Paddington

23 George Pitty Barbour 24.10.1896 East Sydney

24 Oswald J Preston 28.11.1896 Central Cumberland

25 William Carr Robinson 28.11.1896 Central Cumberland

26 G Holdsworth 30.01.1897 Sydney University

27 W Kelk 27.02.1897 South Sydney

28 Lawrence Phillip Deane 13.03.1897 Glebe

29 F Farrey 13.03.1897 Glebe

30 Henry Donnan 9.10.1897 Central Cumberland

31 J Duguid 9.10.1897 Central Cumberland

32 Elicius Benedict Dwyer 9.10.1897 Central Cumberland

33 John James Ferris 9.10.1897 Central Cumberland

34 Sydney Rundle Walford 23.10.1897 Glebe

35 R Donnan 8.01.1898 Redfern

36 George Leonard Garnsey 29.01.1898 North Sydney

37 Ashley Campbell 2.04.1898 Waverley

38 Thomas William Garrett 8.10.1898 Redfern

39 J Holdsworth 8.10.1898 Redfern

40 T Allcock 22.10.1898 East Sydney

41 W.A.Shortland 12.10.1898 South Sydney

42 Frank James Robert Dight 12.11.1898 South Sydney

43 E.H Bloomfield 26.11.1898 Central Cumberland

44 A Cooper 14.1.1899 Glebe

45 Roland James Pope 11.03.1899 Leichhardt

46 David James Noonan 2.10.1899 Paddington

47 T.W.Robinson 2.10.1899 Paddington

48 E.A. Johnston 3.03.1900 North Sydney

49 F.R. Meagher 27.10.1900 Sydney

50 C.H. Bull 27.10.1900 Sydney

51 G Williams 27.10.1900 Sydney

52 Aubrey Edmund Johnston 1.12.1900 Leichhardt-Balmain

53 D.C. Close 12.01.1901 Central Cumberland

54 A Marsden 16.02.1901 Waverley

55 T.M Kemmis 16.02.1901 Waverley

56 F Hopping 16.01.1901 Waverley

57 F Gorman 16.03.1901 Waverley

58 R.E. Brown 16.03.1901 Paddington

59 E Saggers 7.10.1901 Central Cumberland

60 D Avery 7.10.1901 Central Cumberland

61 R Shute 7.10.1901 Central Cumberland

62 William Thomas Joseph Finneran 19.10.1901 Paddington

63 C Cribb 7.12.1901 Redfern

64 P Arnold 7.12.1901 Redfern

65 E Forbes 8.12.1902 Sydney

66 R Holborrow 1.03.1902 Waverley

67 F.H.Dent 4.10.1902 Central Cumberland

68 Thomas Herbert Hogue 4.10.1902 Central Cumberland

69 H Gray 4.10.1902 Central Cumberland

70 L.M. Kemmis 4.10.1902 Central Cumberland

71 G Phillips 4.10.1902 Central Cumberland

72 Oswald John Precious 4.10.1902 Central Cumberland

73 G.P. Whiting 18.10.1902 Paddington

74 F Allen 1.11.1902 Waverley

75 A Walker 1.11.1902 Waverley

76 E.F. Kelly 22.11.1902 North Sydney

77 C Chinn 3.01.1903 Sydney University

78 James Rainey Munce Mackay 3.01.1903 Sydney University

79 Hubert James Strutten Precious 3.10.1903 Sydney

80 Phillip Wybergh Docker 10.10.1903 Sydney University

81 James Searle 10.10.1903 Sydney University

82 Austin Diamond 9.01.1904 Central Cumberland

83 A Reid 9.01.1904 Central Cumberland

84 Laurence N Deane 1.10.1904 Central Cumberland

85 L.J. Lillyman 1.10.1904 Central Cumberland

86 John Denis Alphonsus O’Connor 1.10.1904 Central Cumberland

87 P Doran 22.10.1904 North Sydney

88 G Duffin 19.11.1904 Glebe

89 Douglas Clement Reid 19.11.1904 Glebe

90 William Alexander Gregg 3.12.1904 Sydney University

91 Phillip E Wallace 3.12.1904 Sydney University

92 Weston Carlyle Prentice 21.10.1905 Gordon

93G Hooker 21.04.1906 Waverley

94 E.H.K Baker 6.10.1906 Sydney University

95 Arthur Charles Dight 6.10.1906 Sydney University

96 Robert Eland Ranshaw 6.10.1906 Sydney University

97 W.L. Farnsworth 20.10.1906 North Sydney

98 William Robinson 12.11.1906 Redfern

99 W.J. Waddington 23.11.1906 Redfern

100 Eric Pitty Barbour 15.12.1906 Paddington

101 G.W. Saunders 12.01.1907 Waverley

102 C.W. Docker 12.01.1907 Waverley

103 A Anderson 2.02.1907 Sydney

104 Alfred William Emery 2.03.1907 Gordon

105 Cyril Talbot Docker 28.09.1907 Gordon

106 D.J.Doran 28.09.1907 Gordon

107 Warden Selby Prentice 28.09.1907 Gordon

108 A Duffin 30.11.1907 Redfern

109 A.D. Storey 30.11.1907 Sydney University

110 Hugh R Gregg 7.03.1908 Sydney

111 E Fisher 4.04.1908 Paddington

112 A Doran 4.04.1908 Paddington

113 D Duffin 4.04.1908 Paddington

114 J.E. Shiels 10.10.1908 Central Cumberland

115 F A Smith 10.10.1908 Central Cumberland

116 James Halliburton Smith 10.10.1908 Central Cumberland

117 S Smith 10.10.1908 Central Cumberland

118 B.D. Doran 14.11.1908 Gordon

119 Frank D. McMullen 14.11.1908 Gordon

120 A Precious 27.3.1909 Sydney

121 Thomas A Owen 2.10.1909 Sydney

122 A Small 2.10.1909 Sydney

123 Joseph Stanley Taylor 2.10.1909 Sydney

124 Francios Henri Dupain 11.12.1909 Redfern

125 Keith Brougham Docker 11.12.1909 Redfern

126 V.W. Peterson 1.10.1910 Petersham

127 T Rose 1.10.1910 Petersham

128 H.A Allman 8.10.1910 Middle Harbour

129 Herbert Graham Pratten 8.10.1910 Middle Harbour

130 Robert Frederick Harvey 30.09.1911 Glebe

131 H.N McLavrin 30.09.1911 Glebe

132 H.W. Alderton 30.12.1911 Petersham

133 Percy William Dive 30.12.1911 Petersham

134 L.K. Johnston 13.01.1912 Sydney

135 C.D. Rock 2.03.1912 Waverley

136 D McLaurin 28.09.1912 Middle Harbour

137 William John Lamble 23.11.1912 Sydney

138 Harold Victor Bissett 21.12.1912 Glebe

139 H.J. Ferris 12.02.1913 Gordon

140 L James 1.03.1913 Petersham

141 J.S Shiels 5.04.1913 Waverley

142 Gervys Rignold Hazlett 27.09.1913 North Sydney

143 G.S McKay 27.09.1913 North Sydney

144 Norman Graham Ducker 27.09.1913 North Sydney

145 S Godfrey 7.02.1914 Balmain

146 W MacLean 21.03.1914 Glebe

147 Hayward T. Murray3.10.1914 Paddington

148 J.A Shiels 21.11.1914 Central Cumberland

149 J Mathers 19.12.1914 Waverley

150 H.W. Walker 19.12.1914 Waverley

151 J Creber 16.01.1915 Middle Harbour

152 Jack Patrick Myers 16.01.1915 Middle Harbour

153 P.W Davies 6.02.1915 North Sydney

154 T.C Martin 2.10.1915 Paddington

155 Cecil George McKew 2.10.1915 Paddington

156 C Miller 2.10.1915 Paddington

157 H Taylor 2 .10.1915 Paddington

158 A.C James 16.10.1915 Sydney University

159 J Kierney 16.10.1915 Sydney University

160 G.O. Lord 16.10.1915 Sydney University

161 Jack J. Rose 16.10.1915 Sydney University

162 Thomas J Proud 30.10.1915 Sydney

163 C.S. Smith 30.10.1915 Sydney

164 E Weinert 13.11.1915 Redfern

165 Walter Ernest Rothwell 5.02.1916 Balmain

166 Edgar Lloyd Waddy 18.03.1916 Middle Harbour

167 Bernard Russell 14.10.1916 Waverley

168 J Davis 6.01.1917 Gordon

169 H.G. Wright 20.01.1917 North Sydney

170 H Anderson26.10.1917 Waverley

171 A.N. Thatcher 17.11.1917 Gordon

172 O.J Wilkinson 29.12.1917 Sydney

173 W.H. Carr 16.03.1918 Sydney

174 W.G Gissane 16.03.1918 Sydney

175 W Ball 6.04.1918 Middle Harbour

176 R MacAuley 6.04.1918 Middle Harbour

177 E.O. Anderson 5.10.1918 Sydney University

17 8L Sampson 5.10.1918 Sydney University

179 H.A Riley 19.10.1918 Petersham

180 W Grummett 2.11.1918 Middle Harbour

181 Percival Sinclair Arnott 4.01.1919 Paddington

182 C Tyler 8.03.1919 Waverley

183 B Hele 8.03.1919 Waverley

184 G Healey 5.04.1919 Balmain

185 Raymond Bardsley 4.10.1919 Paddington

186 Warren Bardsley 4.10.1919 Paddington

187 John Charles Barnes 4.10.1919 Paddington

188 James Robinson 4.10.1919 Paddington

189 F Wilde 4.10.1919 Paddington

190 Robert James Wilde 11.10.1919 Sydney University

191 Walter Brown 25.10.1919 Middle Harbour

192 Clive Vallack Single 25.10.1919 Middle Harbour

193 B.W. Fairfax 29.11.1919 Gordon

194 G Marriott 13.03.1920 Sydney

195 T.H.Bosward 2.10.1920 Sydney

196 G.G. Harvey 2.10.1920 Sydney

197 John Craik Lyall Sydney Wall 2.10.1920 Sydney

198 W.H. Unsworth 9.10.1920 Waverley

199 Keith O. Anderson 8.01.1921 North Sydney

200 E.M.Goldspring 8.01.1921 North Sydney

201 John Bayley Lane 8.01.1921 North Sydney

202 C.V.Neville 8.01.1921 North Sydney

203 Charles W. Willis 22.01.1921 Central Cumberland

204 Arthur William Stephen Creber 19.03.1921 Balmain

205 F.J.Miller 19.03.1921 Balmain

206 H Lane 9.04.1921 Sydney University

207 Keith Montague Younger 9.04.1921 Sydney University

208 B Haine 1.10.1921 Balmain

209 Gordon Everest Parnell 1.10.1921 Balmain

210 Jack Chipperfield 8.10.1921 St George

211 J Clemenger 8.10.1921 St George

212 P.B. Freenman 8.10.1921 St George

213 V.C.Kerrigan 5.11.1921 Petersham

214 B Ferguson 2.12.1921 Central Cumberland

215 Thomas Clyde Davis 17.12.1921 Sydney University

216 W.R. Soutar 14.01.1922 North Sydney

217 Vince A. Johnston 11.02.1922 Randwick

218 F.W. Rose 11.03.1922 Paddington

219 C Clemenger 30.09.1922 Marrickville

220 Kenneth M.McCredie 30.09.1922 Marrickville

221 D.J.McDermott 30.09.1922 Marrickville

222 R.J. Wild 30.09.1922 Marrickville

223 E.S. Taylor 23.12.1922 Central Cumberland

224 A.W. Wildman 23.12.1922 Central Cumberland

225 A Lennox 10.03.1923 Randwick

226 Arthur Gordon Chipperfield 24.03.1923 Paddington

227 Reg. G Herford 24.03.1923 Paddington

228 A.E. Hopkins 24.03.1923 Paddington

229 M.J. Hahesy 14.04.1923 Randwick

230 T.B. McCauley 14.04.1923 Randwick

231 W. Barnes 24.09.1923 St George

232 F.N. Browne 29.09.1923 St George

233 W.E. Clarke 29.09.1923 St George

234 T.S. Davis 29.09.1923 St George

235 Raymond C. Wales 20.10.1923 Gordon

236 W.H.K. Peak 19.01.1924 Paddington

237 Selby John Wright Burt 8.03.1924 Sydney

238 E.S. Andrews 22.03.1924 Balmain

239 G.W. McRae 22.03.1924 Balmain

240 Ken R. McCoy 7.02.1925 Sydney University

241 G.H Priestley 4.04.1925 Sydney

242 B.G. Long 3.10.1925 Gordon

243 Ernest Richard Tweeddale 3.10.1925 Gordon

244 C.J. Mahoney 24.10.1925 Paddington

245 R.Simpson 7.11.1925 St George

246 N.C. Wales 20.02.1926 Glebe

247 A.G. Campbell 2.10.1926 Sydney University

248 V.H. Goodwin 2.10.1926 Sydney University

249 B.V. Johnston 2.10.1926 Sydney University

250 Sydney Leaonard Josselyn 2.10.1926 Sydney University

251 William P. Poole 30.01.1927 Randwick

252 G.C. Marriott 1.10.1927 Glebe

253 F Tucker 17.03.1928 Gordon

254 Phillip Leslie Carter 29.09.1928 Petersham

255 R.A Deitsch 29.09.1928 Petersham

256 J.Lakin 13.10.1928 Mosman

257 A McCredie 5.01.1929 Gordon

258 B.N. Smith 9.02.1929 Waverley

259 H Booth 28.09.1929 North Sydney

260 Horace Henry Eric Grangel 28.09.1929 North Sydney

261 A Whiffen 14.12.1929 Randwick

262 Allan Ewart Lennartz 25.01.1930 Mosman

263 L.S. James 22.02.1930 Paddington

264 Ronald McKinnon 22.03.1930 Glebe

265 B Roberts 23.03.1930 Glebe

266 Arthur Clyde Cant 27.09.1930 Randwick

267 Reginald James Greentree 27.09.1930 Randwick

268 A Brown 21.03.1931 Sydney University

269 Gordon Lewis Westacott 11.04.1931 St George

270 Leslie Miller 26.09.1931 Marrickville

271 H.S. Windon 26.09.1931 Marrickville

272 R Hutchins 12.03.1932 Central Cumberland

273 N.C. MacDougall 2.04.1932 Balmain

274 Arthur Harry Simmons 29.10.1932 Waverley

275 Jack A. Scott 29.10.1932 Waverley

276 J.A. Beaton 7.10.1933 North Sydney

277 H Owen 7.10.1933 North Sydney

278 J Sharman 7.10.1933 North Sydney

279 R Biilmann 11.11.1933 St George

280 P Gilholme 2.12.1933 Sydney University

281 K Storey 16.12.1933 Mosman

282 James Patrick Bowden 20.01.1934 Waverley

283 Ronald David Hill 20.01.1934 Waverley

284 A.J. Wilson 29.09.1934 Central Cumberland

285 A Baker 10.11.1934 Marrickville

286 Harry Ronald Eaton 15.12.1934 Balmain

287 C.W.Witcombe 15.12.1934 Balmain

288 Arthur William Bombelli 2.02.1935 Petersham

289 John Mervyn Wark 16.02.1935 Waverley

290 R Jarvis 2.03.1935 Northern District

291 R Rowlands 28.09.1935 North Sydney

292 Colin James Hollingsworth 4.01.1936 Sydney University

293 Walter Thomas Walmsley 1.02.1936 Mosman

294 Jack Kendall Mead Dennis 26.09.1936 Mosman

295 M Wark 26.09.1936 Mosman

296 Stanley George Sismey 17.10.1936 Paddington

297 Norman Neale 30.01.1937 Manly

298 Harold Le Maitre Sallway 20.02.1937 Gordon

299 Leslie Morgan 4.10.1937 Balmain

300 Edward Sidney Bruce Smith 9.10.1937 Waverley

301 Willliam Remington Johns 29.01.1938 Randwick

302 J Cobcroft 12.02.1938 Northern District

303 Ernest Eric Crossan 24.09.1938 Randwick

304 Raymond Cecil James Little 24.09.1938 Randwick

305 Allan Ferguson Cooper 24.09.1938 Randwick

306 Noel Keith Miller 24.09.1938 Randwick

307 C Gribble 11.03.1939 Mosman

308 A Eddie 2.10.1939 Petersham

309 John Bleazard 16.12.1939 Waverley

310 Harold Smyth 3.02.1940 North Sydney

311 Mervin Davis 17.02.1940 Gordon

312 Ronald Topham 28.09.1940 St George

313 Thomas J. Brown 16.11.1940Randwick

314 W Howell 21.12.1940 Paddington

315 Kenneth McIntosh 15.02.1941 Balmain

316 Anthoney Joseph Punch 29.09.1941 Central Cumberland

317 William Jones (Doug Melton) 6.10.1941 North Sydney

318 Allan Raymond Strickland 24.10.1941 Mosman

319 Norman Lloyd Cush 6.12.1941 Petersham

320 L Craft 10.01.1942 Gordon

321 K McKinley 17.01.1942 Sydney University

322 K McCredie 28.02.1942 Balmain

323 Reginald Peisley 7.03.1942 Paddington

324 R Siely7.03.1942 Paddington

325 W Butler2.10.1942 Waverley

326 J Green3.10.1942 Waverley

327 Albert T. Jarvis3.10.1942 Waverley

328 Norman Thomas Bowden 24.10.1942 Gordon

329 H Murray 14.11.1942 Northern District

330 Douglas H. Cartledge 12.12.1942 Manly

331 Ewan McPherson 16.01.1943 Petersham

332 Herbert Alchin 13.02.1943 Randwick

333 Peter Van Zuylen 12.03.1943 Marrickville

334 S Lott2.10.1943 Waverley

335 R McFarlane 2.10.1943 Waverley

336 M Adams 23.10.1943 Paddington

337 W Cowell 6.11.1943 Central Cumberland

338 P Larkham 11.12.1943 Balmain

339 S Potter 8.01.1944 North Sydney

340 F Young 22.01.1944 Gordon

341 G Jackson 5.02.1944 Northern District

342 Raymond Allum 30.09.1944 Northern District

343 J Lacey 30.09.1944 Northern District

344 Maurice Lilienthal 30.09.1944 Northern District

345 L O'Donnell 30.09.1944 Northern District

346 J White 30.09.1944 Northern District

347 Owen Driscoll 14.10.1944 St George

348 Gordon Rae Woolmer 29.09.1945 Sydney University

349 C Nash 24.11.1945 North Sydney

350 Raymond Frost 28.09.1946 Mosman

351 George Guy 7.10.1946 Sydney University

352 Raymond Nolan 11.10.1947 Central Cumberland

353 Raymond George Bowden 24.01.1948 Petersham

354 Eric James Minter (James) 2.10.1948 Manly

355 Stanley Edwards 27.11.1948 Northern District

356 Ernest Condran 11.12.1948 Paddington

357 Daryl Kenneth Washington 1.10.1949 Central Cumberland

358 Jack Knight 22.10.1949 Manly

359 Barry Wales 29.10.1949 Paddington

360 John Dorrestor 12.11.1949 Northern District

361 Ken Edwards 14.01.1950 Mosman

362 Owen Allerton 28.01.1950 Waverley

363 R Cotton30.09.1950 Marrickville

364 Walter Arthur Wellham 30.09.1950 Marrickville

365 George Jackson 9.12.1950 Gordon

366 Grant Le Huray 17.02.1951 Balmain

367 Kevin Edwards 3.03.1951 Petersham

368 Gordon Godfrey 3.03.1951 Petersham

369 Alan Edward Wyatt 29.09.1951 Sydney University

370 Maurice Slade 31.12.1951 Glebe

371 William Simpson5.01.1952 Mosman

372 Alan Keith Davidson 27.09.1952 Manly

373 Ken Murray 11.10.1952 St George

374 Alan Smith 31.01.1953 North Sydney

375 Donald Allum 10.10.1953 Northern District

376 A.C. Wellham (Charles) 24.10.1953 Sydney University

377 Russ Peisley 6.02.1954 Waverley

378 Barry Doust 6.03.1954 Waverley

379 Geoffrey Campbell 23.10.1954 Randwick

380 Kenneth Frank Muller 19.03.1955 Manly

381 Phillip H. Abbott 25.02.1956 Central Cumberland

382 Colin Garrity 17.03.1956 Manly

383 Victor Athol Cristofani 29.09.1956 Sydney University

384 T Dietsch 29.09.1956 Sydney University

385 Ronald Gee 15.12.1956 Bankstown Canterbury

386 Gerald Garrity 28.09.1957 St George

387 Robert Jose26.10.1957 Petersham-Marrickville

388 GeorgeTheodore 26.10.1957 Petersham-Marrickville

389 Finlay William Brian 2.11.1957 Gordon

390 Leslie George Ellis 26.09.1959 Central Cumberland

391 Bernard Barnsley 21.11.1959 Paddington

392 Neil Harrison 9.01.1960 Sydney University

393 James Harry de Courcy 24.09.1960 St George

394 Garry Dare 3.10.1960 Randwick

395 Michael Rolfe 7.01.1961 North Sydney

396 John Naccachian 4.03.1961 Waverley

397 Jeffrey Stephens 4.03.1961 Waverley

398 Walter Clifton 2.10.1961 Gordon

399 Robert Baddeley Simpson 11.11.1961 Paddington

400 John Russel Watkins 29.09.1962 North Sydney

401 John Albert 8.12.1962 Central Cumberland

402 Trevor Adlington 19.01.1963 Glebe

403 Brian Cummins 12.10.1963 Sydney University

404 Robert Dillon 12.10.1963 Sydney University

405 Robert Bartlett 4.01.1964 Balmain

406 M Lonie 4.01.1964 Balmain

407 Kevin Heath 5.12.1964 Balmain

408 Dennis Frederick Kelleard 6.02 1965 North Sydney

409 Douglas Page 6.02.1965 North Sydney

410 A Barrett 25.09.1965 Manly

411 Wayne Bush 25.09.1965 Manly

412 Grahame Edward Corling 25.09.1965 Manly

413 Gordon Sinclair 25.09.1965 Manly

414 Keith Wyatt 9.10.1965 Waverley

415 David R. Joseph 23.10.1965 Sydney

416 Ross Langlands 4.12.1965 North Sydney

417 Brian O'Dowd 22.10.1966 St George

418 Brian Leslie Rhodes 5.11.1966 Sydney University

419 Brian Woolner 5.11.1966 Sydney University

420 William Carracher 7.01.1967 Waverley

421 Grahame David Windley 30.09.1967 Bankstown Canterbury

422 Gordon Goffet 14.10.1967 Gordon

423 Peter D. Ferguson 3.12.1967 Petersham

424 Colin Bruce Rowe 23.03.1968 Manly

425 John Millington 28.09.1968 Manly

426 David Nicholls 28.09.1968 Manly

427 Gary Hasler 12.10.1968 St George

428 Frank M. Teager 16.11.1968 Sydney

429 Raymond Williams 27.09.1969 Waverley

430 Peter Regent 29.11.1969 Manly

431 Gregory J. Bell 10.01.1970 Petersham-Marrickville

432 Gary Hookey 21.01.1970 Balmain

433 Kerry J. Richards 28.03 1970 Northern District

434 Gary John Gilmour 26.09.1970 Randwick

435 Stuart Edward Webster 26.09.1970 Randwick

436 Phillip John Kelleard 25.10.1970 Sydney

437 Brian Kensey 7.11.1971 Northern District

438 Ronald Doman 2.10.1972 Mosman

439 Peter Michael Toohey 5.11.1972 Balmain

440 Malcolm Grave 25.11.1972 Central Cumberland

441 John Clifford Bell 29.09.1973 North Sydney

442 Peter Ford 20.10.1973 Mosman

443 Anthony Hughes 20.10.1973 Mosman

444 Stephen Adrian Jansz 18.11.1973 Bankstown Canterbury

445 Ian Turnbull 18.11.1973 Bankstown Canterbury

446 Wayne Gregory Levy 23.12.1973 Central Cumberland

447 Malcolm Ernest Gorham 30.03.1974 Central Cumberland

448 Raymond Squires 30.03.1974 Central Cumberland

449 Beris Lang 12.10.1974 Northern Distric

450 Elwin Lang 14.10.1974 Bankstown Canterbury

451 Neil Alan Davidson 26.10.1974 Central Cumberland

452 Russell Bradley 23.11.1974 Gordon

453 David Laurence 15.02.1975 University of NSW

454 Dirk MacDonald Wellham 1.03.1975 Sydney

455 Gregory Charles Dyer 27.09.1975 Nepean

456 Stephen John Rixon 6.10.1975 Randwick

457 Michael Logan 22.11.1975 Central Cumberland

458 Mark Spicer 6.12.1975 Waverley

459 David Bernard O'Neil 10.01.1976 Bankstown Canterbury

460 Michael Webster 10.01.1976 Bankstown Canterbury

461 Darryl Rosser 6.03.1976 Petersham-Marrickville

462 John S. Coyle 25.09.1976 Nepean

463 Wayne Kenneth Presbury 8.01.1977 Central Cumberland

464 Gregor S. Wellham 5.02.1977 Northern District

465 Gavin Ridley 24.09.1977 Nepean

466 Phillip Harmer 5.11.1977 Randwick

467 Glen Rowlands 5.11.1977 Randwick

468 Graeme Eke 17.12.1977 Sutherland

469 Martin Josephs 18.02.1978 North Sydney

470 William O'Brian 30.09.1978 Mosman

471 John Rheinberger 30.09.1978 Mosman

472 Peter A. Walsh 30.09.1978 Mosman

473 Robert Rheinberger 21.10.1978 Penrith

474 Gregory Bowden 4.11.1978 Balmain

475 Mark Robert Tudehope 24.03.1979 University of NSW

476 Matthew John  Troy 29.09.1979 Central Cumberland

477 Alan A. Ible 20.10.1979 Northern District

478 Kenneth G. Shelston 1.03.1980 Mosman

479 David C. White 27.09.1980 Central Cumberland

480 Stuart Hogan 18.11.1980 Balmain

481 Laurie Horin 31.01.1981 Waverley

482 David Burgess 28.02.1981 Sydney

483 Graham Bush 26.09.1981 Sydney

484 Bradley Edward McNamara 26.09.1981 Sydney

485 Michael Brady 26.09.1981 Sydney

486 John R. Hurley 31.10.1981 Mosman

487 Anthony Le Bas 12.12.1981 Penrith

488 Gregory John Douglas 19.12.1981 Sutherland

489 James P. Cheeseman 9.01.1982 Gordon

490 Robert J. Wellham 6.03.1982 University of NSW

491 Gregory Richard John Matthews 25.09.1982 Gordon

492 Peter W. O'Reilly 25.09.1982 Gordon

493 John Affleck 4.10.1982 Petersham-Marrickville

494 Albert Alonso 27.11.1982 Waverley

495 Robert Barber 8.01.1983 Balmain

496 Anthony Parker 19.03.1983 Sydney University

497 Steven Reilly 26.03.1983 Gordon

498 David Robert Gilbert 24.09.1983 Manly-Waringah

499 John Bull 3.10.1983 Sydney

500 Phillip Regan 19.11.1983 Mosman

501 James Patterson 3.12.1983 Parramatta

502 Gregory John Edwards 31.03.1984 Sydney

503 Anthony Peter Dwyer 29.09.1984 Mosman

504 James Ian Hadley 29.09.1984 Mosman

505 Murray William Radcliffe 29.09.1984 Mosman

506 Andrew John Bennett 5.01.1985 Balmain

507 Gary Oakes 2.02.1985 Waverley

508 Steven Wilson 16.02.1985 Penrith

509 Brett Douglas Williams 23.02.1985 Sydney

510 Ronald Andrew Jones (Andrew) 28.09.1985 Sydney University

511 Anthony Frank Monaghan 2.11.1985 Bankstown Canterbury

512 Matthew R. Langdon 16.11.1985 Mosman

513 Peter McLay 16.11.1985 Mosman

514 David Willis 16.11.1985 Mosman

515 Paul Joseph Ryan 19.01.1986 Penrith

516 Scott Gregory Hookey 17.09.1986 Petersham-Marrickville

517 Christopher Michael Killen 27.09.1986 Petersham-Marrickville

518 Michael Laurence Swan 23.11.1986 Fairfield

519 Craig John Haworth 7.11.1987 Randwick

520 Neil Brooks 12.12.1987 St George

521 Glenn Dixon 14.09.1988 Northern District

522 Angus Robert Charles Fraser *29.10.1988 Gordon

523 Michael Wholohan 29.10.1988 Gordon

524 Bradley James Wilson 11.02.1989 St George

525 Stephen Leslie Keith James 30.09.1989 Sutherland

526 Geoffrey Robert Wirth 7.10.1989 North Sydney

527 Alastair Gregory James Fraser 21.10.1989 Balmain

528 Russell John McCool 4.11.1989 Manly-Waringah

529 Robert Hughes 10.02.1990 Sydney University

530 Rodney Turner 10.02.1990 Sydney University

531 Shane Hadley 10.02.1990 Sydney University

532 Peter Anthony Steven Burkhart 24.02.1990 Hawkesbury

533 Steven William Stapelfeldt 10.03.1990 Northern District

534 Tariq Nazar 30.09.1990 Penrith

535 Peter Shea 30.09.1990 Penrith

536 Cameron Whitty 30.09.1990 Penrith

537 Paul William Neville 18.11.1990 Fairfield

538 Steven Nikitaris 12.01.1991 Randwick

539 Wasim Gulzar Khan 9.03.1991 Hawkesbury

540 Daniel Anthony Horsley 28.09.1991 Bankstown Canterbury

541 Anthony David McQuire 28.09.1991 Bankstown Canterbury

542 Jason Calvin Pooley 28.09.1991 Bankstown Canterbury

543 Bradley Ronald Walsh 2.11.1991 Gordon

544 Jason Kenneth Fuller 20.11.1991 Mosman

545 Neil Andrew D'Costa 11.01.1992 Fairfield

546 Geoffrey David Spotswood 25.01.1992 St George

547 Bradley W Colquhoun 22.02.1992 Northern District

548 Scott Maurice Jacobson 26.09.1992 St George

549 Thomas James Shiner 26.09.1992 St George

550 Andrew Paul Lenton 12.12.1992 Fairfield

551 Daniel Martin Ryan 10.01.1993 Parramatta

552 Geoffry Paul Bower 28.01.1993 Waverley

553 Scott Thomas Atkinson 25.09.1993 Petersham-Marrickville

554 Dudley Slater 25.09.1993 Petersham-Marrickville

555 Gavan Andrew Twining 17.10.1993 University of NSW

556 Brian Jackson 15.01.1994 Waverley

557 Darryn John Bull 24.09.1994 Fairfield

558 Matthew James Whitby 24.09.1994 Fairfield

559 Christopher John Ashenden 19.11.1994 Sutherland

560 Darren William Cox 23.09.1995 University of NSW

561 Brett Kelly 20.10.1995 Randwick

562 Julian Peter Manuel 5.11.1995 Hawkesbury

563 Marc Justin Seymour 19.11.1995 Waverley

564 Adrian Richard McCaffrey 2.03.1996 Manly-Waringah

565 Matthew Gerard Betsey 28.09.1996 St George

566 Damon Matthew Smith 28.09.1996 St George

567 Mitchum David Walters 28.09.1996 St George

568 Robert John Rollins 7.10.1996 Mosman

569 Anthony Clifford Clarke-Bruce 20.10.1996 Randwick

570 Nathan  Warwick Austin 1.03.1997 Bankstown Canterbury

571 Darian Olaf Hall 2.11.1997 Bankstown Canterbury

572 Michael John Clarke 13.12.1997 St George

573 Peter John Holland 17.01.1998 Manly-Waringah

574 Christopher G.P. O'Neil 17.01.1998 Manly-Waringah

575 Kenneth J. Greenway 26.09.1998 Mosman

576 Colin Paul Barry 11.10.1998 Petersham-Marrickville

577 Russel Cecil Warren Grimson 17.10.1998 Campbelltown

578 Stephen Norris 28.11.1998 Balmain

579 Raoul Darvill 9.01.1999 Gordon

580 Stephen Justin Phillips 25.09.1999 Eastern Suburbs

581 Benjamin Leigh Sullivan 25.09.1999 Eastern Suburbs

582 Jamie Sullivan 25.09.1999 Eastern Suburbs

583 Michael James McNamara 6.11.1999 University of NSW

584 Craig Andrews 4.12.1999 Sydney University

585 Christopher Robert Taylor 4.12.1999 Sydney University

586 Michael Robert Clarke 19.02.2000 Campbelltown-Camden

587 Andrew Evan Sargeant 7.10.2000 Mosman

588 David Peter Clarke 7.10.2000 Mosman

589 Joel Liam Kelly 17.02.2001 Petersham-Marrickville

590 Shaun Anthony Vose 1.02.200 Petersham-Marrickville

591 Daniel McLauchlan 22.09.2001 St George

592 Daniel Lindsay Richard Smith 22.09. 2001 St George

593 Rick James Lucey 9.03.2002 Penrith

594 Russell Gascoigne 26.10.2002 Randwick-Petersham

595 Adam Paul Pengilly 1.02.2003 Campbelltown-Camden

596 Aaron Robert Scott 27.09.2003 Bankstown

597 Christopher Glen Feltham 4.10.2003 Sutherland

598 Melvin Vishaal Singh 4.10.2003 Sutherland

599 Vikram Atri 21.12.2003 Mosman

600 Paul Alan Staunton 21.01.2004 Parramatta

601 Kishanthan Nadesan 7.02.2004 University of NSW

602 Nicholas James Ashley 6.03.2004 Penrith

603 Toby Hynes 6.03.2004 Penrith

604 Jonathan Lucas Turner 6.03.2004 Penrith

605 Daniel Edward Wright 6.03.2004 Penrith

606 Michael James Bright 25.09.2004 Sydney University

607 Timothy James Murtagh 13.11.2004 Sutherland

608 Mark MacLachlan Stanley 15.01.2005 St George

609 Matthew Raymond Day 24.09.2005 UTS-Balmain

610 Keegan Jon Jeftha Luiters 24.09.2005 UTS-Balmain

611 Mandeep Singh Oberoi 24.09.200 5UTS-Balmain

612 Grant William Roden 24.09.2005 UTS-Balmain

613 John William Rush 30.10.2005 North Sydney

614 Viabhav Rastogi ( Rusty )7.01.2006 Campbelltown-Camden

615 Nicholas John Carroll Brady 25.02.2006 Fairfield-Liverpool

616 Phillip Joel Hughes 23.09.2006 Manly-Waringah

617 Simon David Watson 23.09.2006 Manly-Waringah

618 Rosario Alfonson Di Bartolo ( Ross) 7.10.2006 University of NSW

619 Paul Michael Cantlon 14.01.2006 Mosman

620 Mitchell Aaron Starc 15.03.2007 Randwick-Petersham

621 Manjot Singh 22.09.2007 Blacktown

622 Cory James Wright 6.10.2007 Fairfield-Liverpool

623 Ash Raimond Squire 20.20.2007 Randwick-Petersham

624 Simon McInerney 27.10.2007 St George

625 John William Rogers 10.11.2007 Mosman

626 Nicholas Alexander Pryde 1.12.2007 Sutherland

627 Evan Geoffrey Dix 27.09.2008 Campbelltown-Camden

628 Shariful Islam 27.09.2008 Campbelltown-Camden

629 Timothy James Sallway 27.09.2008 Campbelltown-Camden

630 Bradley Ronald Rasool 27.09.2008 Campbelltown-Camden

631 Nicholas Richard Denis Compton *18.10.2008 Sydney University

632 Jason Lee Hughes 1.11.2008 Blacktown

633 Joe Matthew Mennie 13.12.2008 Parramatta

634 Michael Gerard Tudehope 12.02.2010 Bankstown

635 Emmanuel Parmakellis 25.09.2010 Northern District

636 Michael Andrew Gordan ( Andrew) 26.09.2010 Gordon

637 Thomas James O'Neil 16.10.2010 Fairfield-Liverpool

638 Terrance James Howes 7.11.2010 Campbelltown-Camden

639 Shenal Dasitha Siriwardhane 5.12.2010 Sutherland

640 John Andrew Simpson *18.12.2010 Eastern Suburbs

641 Aaron Joshua Flaherty 24.09.2011 Eastern Suburbs

642 Matthew Paul Morgan 24.09.2011 Eastern Suburbs

643 Brendon George Reynolds 24.09.2011 Eastern Suburbs

644 Christopher Michael Ridley 24.09.2011 Eastern Suburbs

645 Giovani Michiele Antonio DiBartolo(John) 23.10.2011 Hawkesbury

646 Kaine Desmond Harmsworth 23.10.2011 Hawkesbury

647 Brendan John Rixon 23.10.2011 Hawkesbury

648 James Winder 23.10.2011 Hawkesbury

649 Brenton John Wright 23.10.2011 Hawkesbury

650 Soumil Chhibber 27.11.2011 University of NSW

651 Lachlan Jeffrey O'Connor 10.12.2011 Blacktown

652 Jackson Edward Coote 19.02.2012 Sutherland

653 Dominic John Chalker 10.03.2012 Fairfield-Liverpool

654 Hassan Ibrahim 10.03.2012 Fairfield-Liverpool

655 Timothy Ryan Affleck 22.09.2012 Mosman

656 William John Affleck 22.09.2012 Mosman

657 Jeffrey William Cook 22.09.2012 Mosman

658 Nicholas Graeme Death 22.09.2012 Mosman

659 Alexander Donald W.S. Glendenning 22.09.2012 Mosman

660 Guy James Seymour 14.10.2012 Gordon

661 Geoffrey Bailey Ashmore 16.02.2013 Sutherland

662 Jordan Hayward Millar 16.03.2013 Penrith

663 David Mark Paterson 28.09.2013 Mosman

664 Isaac William Taylor 26.10.2013 Sydney

665 Ethan John Bartlett 27.10.2013 Sydney University

666 Christopher Michael Bennett 2.11.2013 Bankstown

667 Mark Allan Rice 10.11.2013 Manly-Waringah

668 Mudhsuden Singh Panesar (Monty) *21.12.2013 Eastern Suburbs

669 Samuel Suren Parasajasingham 1.02.2014 Campbelltown-Camden